درباره ما

سورنا

اولین تولید کننده دوربین و ضبط کننده های تحت شبکه ایرانی

درباره شرکت

شرکت فناوری نوین مرصاد فاطر فعالیت خود را در صنعت سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته از سال 1382 آغاز کرده است. این شرکت در ابتدای فعالیت خود همزمان با آغاز عرضه دوربین‌های مداربسته تحت شبکه در زمره اولین شرکت‌های ارائه دهنده محصولات بزرگترین و بهترین تولیدکننده‌های جهانی این صنعت در ایران بوده و سابقه نمایندگی برندهای مطرحی همچون Axis, Sony, … را در کارنامه خود دارا می‌باشد.

98%
بازخورد مثبت
1
پروژه های تکمیل شده
1
اشتغالزایی مستقیم
1
سازمان و ارگان

برند سورنا

این شرکت از سال 1391 با مطرح شدن بحث نفوذ و احتمال جاسوسی از طریق دوربین‌های مداربسته و به‌منظور ایجاد اشتغال و حمایت از تولید داخلی در صدد بومی‌سازی صنعت تولید دوربین‌های مداربسته برآمد. در ابتدای امر از طریق مهندسی معکوس محصولات خارجی و با بدست آوردن طراحی‌های نمونه از طریق ارتباط با ایرانیان خارج از کشور موفق به دستیابی به دانش طراحی برخی بلوک‌های اصلی دوربین مداربسته گردید. در مرحله بعد با بکارگیری تعدادی از بهترین نخبه‌های دانشگاهی کشور و استفاده از تخصص ایشان در زمینه طراحی سخت‌افزار و نرم‌افزار، شرکت فناوری نوین مرصاد فاطر موفق به تولید اولین نمونه دوربین‌ مدار بسته کاملا ایرانی تحت نام برند سورنا گردید.

وجه تمایز سورنا

نقطه تمایز این مجموعه نسبت به سایر مدعیان تولید دوربین مدار بسته ایرانی، تسلط و دسترسی کامل به کلیه بخش‌های دوربین مداربسته می‌باشد که در نتیجه تولید دانش داخلی بصورت صددرصد در داخل مجموعه حاصل شده است. شرکت فناوری نوین مرصاد فاطر مفتخر به استقرار در پارک علم و فناوری پردیس بوده و همچنین دارای گواهینامه‌های متعدد از مجموعه‌های اطلاعاتی، نظامی، انتظامی، بانکی و … می‌باشد که گواه فعالیت صادقانه و تولید صددرصد داخلی محصولات این شرکت است.

صنعت ایرانی

شرکت فناوری نوین مرصاد فاطر با دستیابی به فناوری‌های بروز صنعت نظارت تصویری مفتخر به ارائه جدیدترین راه‌حل‌های جامع امنیتی دربرگیرنده دستگاه‌های ضبط و انتقال تصاویر کاملا ایرانی می‌باشد. این شرکت همچنین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و توانمند داخلی موفق به ارائه چندین راهکار و اختراع مبتکرانه و جذاب برای اولین بار در جهان گردیده است که با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه بر بومی سازی و اقتصاد مقاومتی، برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات این مجموعه به شمار می‌رود.

محصولات سورنا

محصولات فوق الذکر شامل انواع دوربین مداربسته تحت شبکه، تجهیزات ذخیره سازی، دوربین های پلاک خوان و سامانه هوشمند ثبت تخلفات می باشد که کاملا منطبق بر بالاترین استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و مطابق با شرایط ، اقلیم و کاربردهای این صنعت در میهن اسلامی مان طراحی و تولید گردیده است . همچنین با توجه به اهمیت شرایط فعلی کشور و بحث “نفوذ“، تمهیدات مربوط به امنیت اطلاعات با استفاده از پروتکل های بومی جهت جلوگیری از نفوذ کاربر بیگانه در نظر گرفته شده است. همچنین پس از طی مراحل متعدد و در نهایت بومی سازی کامل دانش فنی این شرکت موفق به طراحی و ساخت سامانه نظارتی مشکات گردیده، این سامانه برترین راهکارجامع نظارت تصویری جهت محیط های بزرگ و گسترده بوده و علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های نصب و راه اندازی اولیه با توجه به ماهیت راهکار در بحث تعمیر و نگهداری نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای دارد .

مجموعه محصولات شامل

انواع دوربین های تحت شبکه از 1 تا 12 مگاپیکسل در کلیه تایپ های استاندارد ( دام، باکس،بولت، اسپیددام)

دستگاه ها و نرم افزارهای پیشرفته مدیریت، ذخیره سازی و نمایش تصاویر

سامانه پلاک خوان بصورت Embedded و نرم افزاری، مدیریت هوشمند پارکینگ

امکان سفارشی سازی کلیه سخت افزار ها و نرم افزارها براساس نیازهای مشتریان

چرا راهکارها و محصولات نظارت تصویری سورنا؟

طراحی بومی

طراحی بومی منطبق بر اقلیم و نیازهای داخلی کشور

امنیت بالاتر

امنیت بالاتر باتوجه به بومی بودن طراحی دستگاه ها

سفارشی سازی

امکان سفارشی سازی باتوجه به نیازهای و شرایط کاربری سیستم در پروژه ها

جلوگیری از خروج ارز

جلوگیری از خروج ارز، اشتغال زایی در سطوح مختلف

کاهش هزینه

کاهش هزینه ها به جهت تولید در داخل کشور و با توجه به ارزش افزوده تکنولوژی

گارانتی بلند مدت

گارانتی سه ساله بدون قید وشرط و خدمات پس از فروش 10 ساله

راهکارهای ویژه

وجود اختراعات و راهکارهای ویژه با هدف بهینه سازی و کاهش هزینه ها

سفارشی سازی مانیتورینگ

امکان سفارشی سازی نرم افزار مانیتورینگ و ضبط تصاویر با توجه به اولویت در خواست ها و اهمیت موضوع

کیفیت بالا

کیفیت بالای قطعات الکترونیکی بکارگرفته شده در دستگاه ها با هدف افزایش طول عمر و پایداری آنها

خدمات ویژه

ارائه خدمات ویژه به مشتریان خاص، مانند ارائه مازاد درصدی از تعداد دوربین های خریداری شده به صورت رایگان در طول مدت گارانتی ( دوربین پشتیبان) به منظور جایگزینی در پروژه به جای دوربین خراب احتمالی

راه کار های جامع

ارائه راه کار جامع ( Total Solution ) شامل دوربین، دستگاه های مرکزی، VMS، SVR  و بستر شبکه با وجود تنوع در محصولات تولیدی در کنار امکان سفارشی سازی بر اساس نیاز مشتریان

پشتیبانی کامل

پاسخگویی فوری و بی درنگ به درخواست های مشتریان

دوره های آموزش

برگزاری دوره های آموزشی به درخواست مشتریان جهت یادگیری کامل راهبری سیستم ها

بروز رسانی مستمر

تیم تحقیق و توسعه و توسعه قدرتمند ، به روزرسانی محصولات بصورت سخت افزاری و نرم افزاری بصورت رایگان در موارد نرم افزاری و ارائه شرایط مناسب جهت تسهیل در تعویض سخت افزار ها در زمان ارائه به روز رسانی های مهم

بخشی از پروژه های سورنا