Grid

shows list of posts, pages, images, products and any custom post types!

Blog Posts

تصاویر رنگی در تاریکی شب

مقالات
0
برای آنکه با دوربین های ایرانی سورنا بتوانیم در تاریکی شب تصاویر رنگی ببینیم، تنها کافی است که به مطالب فنی مطرح شده در این مقاله نگاهی بیاندازید و در پروژه های خود از دوربین های  “سورنا” استفاده کنید: در این فن آوری که TVP در سطح جهان مشهور است، با استفاده از نور…

استانداردهای فشرده سازی تصاویر دوربین مداربسته به روش H.264 یا H.265

مقالات
0
فشرده سازی تصاویر در سامانه های نظارت تصویری از اهمیت و جایگاه بسیار بالایی برخوردار است. زیرا همان طور که می دانیم با فشرده تر شدن حجم اطلاعات استخراج شده، دو مزیت اصلی نصیب بهره برداران از تصاویر می شود. اول اینکه تصاویر پهنای باند کمتری را اشغال می کنند.…

سنسور و اندازه پیکسل سنسورهای CCD و CMOS

مقالات
0
اوری پیشرفته سنسورهای CCD  و CMOS ، امکان ساخت سازه‌های نیمه هادی دقیق‌تری را فراهم می‌آورد . به منظور کاهش هرچه بیشتر سنسورها از یک wafer ، به عنوان یک روند کلی ، اندازه سنسور و پیکسل‌ها کوچک می‌شود. این امکان وجود دارد چرا که حساسیت پیکسل‌ها به طور فزاینده‌ای افزایش می‌یابد ، به…

استاندارد ONVIF در دستگاههای نظارت تصویری

مقالات
0
عبارت ONVIF یکی از مشهورترین عبارات در صنعت  نظارت تصویری بحساب می آید. این عبارت برای دسته محصولات تحت شبکه و دستگاههای VMS معنا پیدا می کند. در این مقاله قرار است به سوالات زیر جواب دهیم: ONVIF چیست ؟ چرا ONVIF؟ ONVIF چیست و چه کاری می کند؟ ONVIF چیست ؟ ONVIF یک سازمان تجاریست که توسط…

Galleries

Pages

دانلود نرم افزار

دانلود کاتالوگ مشکات

دانلود کاتالوگ سورنا

دانلود مدارک

مستندات و کاتالوگ

دوربین

پشتیبانی

محصولات

درباره ما

Portfolios

نتیجه‌ای پیدا نشد.

Testimonials

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت
توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه 5 ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین
خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت
طراح

سلام! من معمولا چیزها را بیان نمی کنم، اما فقط می خواهم بگویم این است که تا به حال بهترین تم وردپرس من تا به حال خرید (من احتمالا خریداری 20 +). ساختن این تم بسیار جذاب را ادامه دهید با تشکر!

پویان
خریدار

اما من باید به شما توضیح دهید که چگونه که این یک از محکوم لذت و ستایش درد، متولد شد حساب کامل از سیستم، و به تفصیل شرح تعالیم واقعی از کاشف بزرگ از حقیقت است.

آدام اسمیت
توسعه دهنده

درخشان! خیلی ممنونم شما بیشتر مفید بوده اید، و من با موضوع و خدمات شما بسیار خوشحالم! با تشکر از شما دوباره (برای اطمینان، من بیشتر به شما توصیه می کنم)

شرکت بهتازان
خریدار محصولات ما

قالب شما یکی از ساده ترین پروژه های ادغام قالب های وردپرس برای من تا به امروز است. با تشکر از این موضوع به خوبی طراحی شده و پشتیبانی فوق العاده!

طراحی اول
خریدار محصولات ما

تم بزرگ این دوم من از شما خریداری کرده ام و بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام .. من بسیاری از تم ها را خریداری کرده ام اما فقط 2 امتیاز 5 ستاره برای هر یک از موارد خودم ارائه داده ام. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

ویل
خریدار

سلام! من معمولا چیزها را بیان نمی کنم، اما فقط می خواهم بگویم این است که تا به حال بهترین تم وردپرس من تا به حال خرید (من احتمالا خریداری 20 +). ساختن این تم بسیار جذاب را ادامه دهید با تشکر!

پویان
خریدار

Products